Паперові пакети Київ Україна

Пакет паперовий, 170 гр/м2, повноцвіт (4+4) + матова ламінація, ручки шнурок

Тираж

100

300

500

Пакет 40х30х12 см, (вертикальний)

36.00 грн

20.64 грн

17,40 грн

Пакет 30х40х10 см, (горизонтальний)

36.00 грн

20.64 грн

17.40грн

Пакет 35х25х10 см, (вертикальний)

37.80 грн

19.32 грн

15.24 грн

Пакет 22х32х10 см, (горизонтальний)

33.00 грн

17.64 грн

14.40 грн

 

Також можливе виготовлення інших розмірів та різних тиражів паперових пакетів. Для отримання розрахунку вартості звертайтесь до менеджерів за тел.: 044 361 89 67

Паперові пакети виготовляються нашою компанією двома способами:

1. Повнокольоровий друк на папері з крейдою різної щільності з подальшою ламінацією зображення.

2. Виготовлення пакетів з паперу та картону дизайнерських сортів. Післядрукарська обробка (тиснення, вибірковий УФ-лак, кешування, ламінація, конгрев) дозволяє завершити оформлення пакета.

Так само в обох варіантах можливе додаткове зміцнення дна та зміцнення отворів під ручки люверсами.

Ми виготовляємо паперові пакети різних розмірів, залежно від Ваших побажань та потреб. Існують горизонтальні паперові пакети (довга сторона вздовж днища), вертикальні та під пляшку (високий та вузький пакет).

На даний момент паперовий пакет є одним із найвитонченіших рекламних носіїв та елегантною формою для роздавальної чи подарункової продукції. Не секрет, що сьогодні паперові пакети використовуються всіма провідними компаніями незалежно від їхньої діяльності.
Наша компанія також займається виробництвом поліетиленових пакетів.

Паперові пакети з логотипом Київ Україна.

Паперові пакети з логотипом на сьогоднішній день є одним з найелегантніших та найіміджевіших рекламних носіїв. Корпоративні паперові пакети сповістять про Вашу компанію не лише їхніх власників, а й людей, чий погляд випадково впаде на них, оскільки такий пакет виглядає бездоганно і привертає загальну увагу.

Купити паперові пакети Київ Україна (пакети з паперу) з логотипом.

Для того, щоб купити паперові пакети (пакети з паперу) з логотипом Вам, лише, необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом: по телефону, електронною поштою або скористатися формою зворотного зв'язку. Наші співробітники швидко та якісно допоможуть визначитися з вибором пакетів.

Також у нашій компанії Ви можете купити поліетиленові пакети різного типу (пакети банан, пакети майка, пакети для шин, еко пакети).

У нас низькі ціни на пакети і існує система знижок.

Ключові слова
Паперові пакети Київ, паперові пакети Україна, купити паперові пакети з логотипом у Києві, корпоративні паперові пакети, ціни на паперові пакети, паперові пакети оптом, продаж паперових пакетів у Києві, виробництво паперових пакетів Київ , виготовлення паперових пакетів Україна, доставка паперових пакетів Київ, купити паперові пакети оптом, недорогі паперові пакети купити зі складу, паперові пакети дешево, паперові пакети зі складу Україна Київ...